Atlantis Akatemia

ATLANTIS-OTTELUT 2019

Maaliskuu

su 03.03. klo 20.15 Tali halli Atlantis FC/A - JäPS/A U20 SM-karsinta
su 10.03. klo 15.00 Mikkeli MP/A - Atlantis FC/A U20 SM-karsinta
to 14.03. klo 19.30 Eerikkilä SoVo - Atlantis FC harjoitus
pe 15.03. klo 21.00 Tali halli Kiffen - Atlantis FC harjoitus
la 16.03. klo 17.00 Tali halli Atlantis FC/A - FC Lahti/A U20 SM-karsinta
la 30.03. klo 15.30 Tuusula PKKU - Atlantis Akatemia harjoitus
la 30.03. klo 21.00 Tali halli KäPa - Atlantis FC harjoitus

Huhtikuu

la 06.04. klo 15.00 Järvenpää JäPS 47 - Atlantis FC harjoitus
ke 17.04. klo 19.30 Porvoo FC Futura - Atlantis Akatemia harjoitus
pe 19.04. klo 19.30 Hämeenlinna HJS - Atlantis Akatemia harjoitus
la 20.04. klo 15.00 Rauma Pallo-Iirot - Atlantis FC harjoitus
to 25.04. klo 20.00 Pallomylly Atlantis Akatemia - TiPS Kolmonen
pe 26.04. klo 20.15 Tali halli Atlantis FC - FC HIK Kolmonen

Toukokuu

to 02.05. klo 20.15 Pallomylly Atlantis FC - EsPa Kolmonen
pe 03.05. klo 20.15 Tapanila MPS Atletico - Atlantis Akatemia Kolmonen
ti 07.05. klo 20.15 Pallomylly Atlantis Akatemia - Ponnistajat Kolmonen
ke 08.05. klo 20.15 Pallokenttä FC FINNKURD - Atlantis FC Kolmonen
pe 17.05. klo 19.15 Pallomylly Atlantis FC - NuPS Kolmonen
la 18.05. klo 16.00 Havukoski KoiPS - Atlantis Akatemia Kolmonen
to 23.05. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis Akatemia - PuiU Kolmonen
pe 24.05. klo 19.00 Paloheinä HPS - Atlantis FC Kolmonen
ke 29.05. klo 18.30 Tuusula TuPS - Atlantis Akatemia Kolmonen
pe 31.05. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis FC - EIF Akademi Kolmonen

Kesäkuu

ti 04.06. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis Akatemia - LePa Kolmonen
pe 07.06. klo 20.00 Säterinniitty FC Espoo/2 - Atlantis FC Kolmonen
to 13.06. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis Akatemia - LPS Kolmonen
pe 14.06. klo 19.30 Laaksolahti SexyPöxyt - Atlantis FC Kolmonen
ti 18.06. klo 20.15 Tali halli CLE - Atlantis Akatemia Kolmonen
ke 19.06. klo 19.15 Puistola Atlantis FC - Töölön Taisto Kolmonen
pe 28.06. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis FC - HIFK/2 Kolmonen
la 29.06. klo 13.30 Pihlajamäki PK-35 - Atlantis Akatemia Kolmonen

Heinäkuu

ti 02.07. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis Akatemia - HooGee Kolmonen
ke 03.07. klo 18.30 Karjaa BK-46 - Atlantis FC Kolmonen
ke 24.07. klo 18.30 Hanko FC HIK - Atlantis FC Kolmonen
pe 26.07. klo 19.00 Tikkurila TiPS - Atlantis Akatemia Kolmonen
ti 30.07. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis Akatemia - MPS Atletico Kolmonen
ke 31.07. klo 20.15 Matinkylä EsPa - Atlantis FC Kolmonen

Elokuu

to 08.08. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis FC - FC FINNKURD Kolmonen
pe 09.08. klo 19.15 Puistola PuiU - Atlantis Akatemia Kolmonen
ti 13.08. klo 19.15 Ala-Malmi Ponnistajat - Atlantis Akatemia Kolmonen
to 15.08. klo 18.00 Nummela NuPS - Atlantis FC Kolmonen
to 22.08. klo 19.15 Pukinmäki Atlantis Akatemia - KoiPS Kolmonen
pe 23.08. klo 19.00 Pukinmäki Atlantis FC - HPS Kolmonen
ti 27.08. klo 18.30 Tammisaari EIF Akademi - Atlantis FC Kolmonen
to 29.08. klo 18.45 Pukinmäki Atlantis Akatemia - TuPS Kolmonen

Syyskuu

to 05.09. klo 20.15 Leppävaara LePa - Atlantis Akatemia Kolmonen
pe 06.09. klo 18.15 Pukinmäki Atlantis FC - FC Espoo/2 Kolmonen
to 12.09. klo 18.00 Pukinmäki Atlantis FC - SexyPöxyt Kolmonen
pe 13.09. klo 19.00 Laajasalo LPS - Atlantis Akatemia Kolmonen
ke 18.09. klo 20.15 Pallomylly Atlantis Akatemia - CLE Kolmonen
to 19.09. klo 20.15 Pallokenttä TN Töölön Taisto - Atlantis FC Kolmonen
ke 25.09. klo 20.15 Pallomylly Atlantis Akatemia - PK-35 Kolmonen
la 28.09. klo 17.00 Väinämöinen HIFK/2 - Atlantis FC Kolmonen

Lokakuu

la 05.10. klo 13.00 Matinkylä HooGee - Atlantis Akatemia Kolmonen
la 05.10. klo 16.15 Myllypuro Atlantis FC - BK-46 Kolmonen